GROWCITY.CZ Biggest City in Europe
Příhlásit Zaregistrovat
Košík 0 CZK
0 Položek
Provoz eshopu a prodejen je bez omezení! Pro bližší informace o provozu v průběhu karantény sledujte speciální stránku.

O nás

Growcity.cz - potřeby a vybavení nejen pro hydroponické pěstování rostlin

Hledáte kvalitní zahrádkářské potřeby pro pěstitele, zahradníky a growery? Chybí vám dostatečný výběr vybavení na hydroponické, indoor, outdoor nebo bio pěstování rostlin? Zajímá vás široká nabídka pěstitelských top produktů dostupná jak na eshopu, tak v kamenné prodejně? Potřebujete osvědčená hnojiva a substráty, spolehlivé osvětlení, efektivní vzduchotechniku, účinné zvlhčovače, přesné měřící přístroje, prověřené pěstební systémy nebo třeba jen přípravky proti škůdcům?

Vy jste ještě nenavštívili více jak rok nový head & grow shop Praha Letňany? Tak to rychle napravte!

Growcity.cz - pěstitelské potřeby pro indoor, outdoor, bio pěstování a hydroponii - Obchod, eshop, showroom 

Zahradní centrum Growcity.cz je největší pěstitelská nákupní galerie ve střední Evropě. V úžasné industriální budově bývalé továrny Letov v pražských Letňanech nabízí grow shop Growcity na ploše přes 3500 m2 prezentační showroomy předních značek pěstitelského vybavení a zahradkářských potřeb. Pražský growshop Growcity.cz funguje samozřejmě také jako eshop a nově i headshop. Pro zahradníky a pěstitele je neustále připraveno téměř 5000 položek k okamžitému maloobchodnímu i velkoobchodnímu odběru.

Hnojiva - Advanced Hydroponics, Plagron, Hesi, Atami, Canna, Biobizz a další

Minerální, bio, jednoduchá i vícesložková hnojiva na kořen, růst a květ. Růstové a kořenové stimulátory, květové boostery a další výživné doplňky pro ideální vývoj rostlin od Advanced Hydroponics of Holland, Plagron, Hesi, Atami, Biobizz, Canna a dalších producentů hnojiv.

Pěstební substráty - Kostky, rohože, půdní mixy, kokos, keramzit, perlit

Inertní média, sadbovací kostky a pěstební rohože Grodan, půdní mixy a kokosové substráty Canna, Atami, Plagron, Biobizz, Cocostar. Perlit, keramzit, půdní doplňky a obohacovače pro nejkvalitnější podmínky všech pěstovaných rostlin.

Osvětlení - předřadníky, výbojky, zářivky, lampy, stínidla, úsporky, rozvaděče

Předřadníky a sodíkové nebo metalhalidové výbojky 70W, 150W, 400W, 600W, 750W, 1000W; zářivky a armatury, komplet lampy, germicidní světla, horizontálně pojízdné lightraily, stínidla Hobby, Cooltube, Powerlux a Waveflector, tepelné štíty, úsporné lampy, elektro spínače a rozvaděče.

Vzduchotechnika - ventilátory, větráky, pachové filtry, ventilační potrubí

Plastové a kovové ventilátory Ruck, Prima Klima, Torino pro dostatečnou cirkulaci vzduchu, regulace na ventilátory pro ideální nastavení, kvalitní uhlíkové filtry pro nulový zápach, multifunkční flexa jako ideální a cenově přijatelné ventilační potrubí, zaboxované ventilátory typu ulita pro maximálně tichý chod.

Měřící přístroje - měření pH / EC, kalibrační roztoky

Měřící přístroje od Adwa, Essential, Sharp, Salinger a Mack, Milwaukee pro přesné měření pH a EC ve vodě nebo v půdě. Kalibrační, čistící a udržovací roztoky.

Teplota a vlhkost - topení, termo vybavení, zvlhčovače

Kombinované měření teploty a vlhkosti. Účinná topení do vody, topné podložky a termodeky pro maximální pohodlí vašich rostlin a bylinek. Ultrazvukové zvlhčovače pro dostatek vlhkosti.

Hydroponické systémy - NFT, Wilma, Auto Top Up, Grow Tool, Amazon, Octogrow, Aquasystem a další

Luxusní a efektivní hydroponické systémy Atami Wilma, Aquasystem, NFT, Auto Top Up, Flo Gro, Octogrow, Quadgrow pro pěstování rostlin v živném roztoku. Elitní vertikální systém PI Rack. Vybavení pro aeroponické pěstování v podobě aeroponické řízkovnice, Amazon system nebo Grow Tool.

Homeboxy - Homebox Evolution, Modular, Growlab, Litebox

Vysoce ceněné, léty osvědčené a jednoduše zkonstruovatelné pěstební stany v řadách Homebox Evolution, Homebox Litebox, Homebox Modular, Homebox Growlab pro maximální zážitek z indoor pěstování.

Darkboxy - Dark Street, Dark Room

Jednoduché pěstební stany Dark Street a Dark Room pro nerušené pěstování v domácích podmínkách.

Úprava vody - pH plus/minus

Koncentrované roztoky na úpravu vody pH plus a pH minus na růst a květ.

Zavlažování - tlaková závlaha, mikrokapiláry, čerpadla, filtrace

Zavlažovací systémy, mikrokapilární rozvod vody a živin, tlaková závlaha Netafim, čerpadla a čerpadýlka, zařízení na filtraci vody. Rozprašovače a rozstřikovače na zavlažování listů.

Klonování - sadbovače, sadbovací tablety, skleníky, Jumbo Propagator, Stimulax, Clonex, Root It

Vybavení na klonování a množení rostlin - sadbovače, sadbovací tablety Jiffy, mini skleníky, vyhřívané skleníky, Jumbo Propagator, kořenový stimulátor Stimulax, Clonex, Root It.

Ochrana rostlin - ochrana proti škůdcům a plísním

Ochrana rostlin před škůdci a proti plísním - Previcur, Ridomil, Acrobat, Dithane, Mospilan, Neudomuck, Pirimor, Vermitec. Bio ochrana a signální lepové desky.

Příslušenství pro pěstitele - fólie, květináče, EBB&Flow, ionizátory, čistící prostředky a další pěstitelské potřeby

Důležité příslušenství a další potřeby pro pěstitele. Zahradnické fólie, pěstební nádoby, květináče, truhlíky, jiné pěstební nádoby, napouštěcí stoly EBB&Flow, ionizátory, čistící prostředky, přístroje na sklizeň, nástroje na sušení a uchycení rostlin.

Growcity - největší growshop v ČR!

Prostory skladu a kamenné prodejny jsou vhodně doplněny reprezentativními showroomy a ukázkami konkrétních výrobků či celých produktových řad. Slušný informační servis je zajištěn v podobě mnoha užitečných a reklamních materiálů u většiny reklamních partnerů. O vaši maximální spokojenost se postará náš profesionální personál. Nezapomeňte, že parkovat můžete v těsné blízkosti Growcity, přímo v areálu Letov Letňany.


Fotogalerie


 

Kde nás najdete

Mapa


Zvětšit mapu

Přesně tam, kde se tyčí majestátní kopule bývalého hangáru, současného Growcity.cz!

Kontakty a otevírací doba

 


 

Adresa Growcity.cz:

Beranových 65

190 00 - Praha 9 Letňany

(areál Letov)

 

Telefony na Growcity.cz:

+ 420 226 804 150

+ 420 730 147 636

Fax: 

+ 420 222 357 115

Email:

eshop@growcity.cz

 Skype:

Growcity.CZ  

Facebook:

Growcity.CZ

Youtube:

Growcity Youtube

IČO:

26180120

Otevírací doba:

Po - So:  10:00 - 18:00 Vedoucí  prodejny:

420 730 147 636

 

Dárky/ slevy při nákupu v kamenné prodejně

Growid 20 VS Covid 19

SPOLU TO ZVLÁDNEME! Zasaďte doma. 

Growcity.cz pomáhá zahrádkářům! Schválili jsme antivirový balíček. 

20% SLEVA NA VŠE 20.5. - 30.6.2020

PLATÍ PRO PRODEJNU I ESHOP. 

* Sleva neplatí na již zlevněné zboží.
* Slevy se nesčítají.