Optic Foliar nyní i na growcity.cz !

 
Optic Foliar se snaží poskytovat pěstitelům řešení bez kompromisů. Značka vytvořila nový druh foliárních roztoků, které poskytují konzistentní pozitivní výsledky bez omezení nebo bez negativních vedlejších účinků na listy rostlin. Optic Foliar se zaměřil na základní účely listů na rostlině a vyvinuli novou úroveň v mezofylové vrstvě s nadstandardním postřikem na list, který nemá obdoby ve svých dynamických, víceúčelových a nákladově efektivních řešeních. Každý zákazník, který používá optické spreje na listy, zažije flexibilitu v aplikaci a výsledky, které poskytují pro rostliny osvěžující zážitek. Ten jim umožní zažít nový vrchol růstu rostlin,  jejich zdraví, výnosu a kvality.

 

V naší nabídce Vám můžeme nabídnout: 

REV je stimulát s unikátním vzorecem, který poskytuje extra výživu pro zvýšenou podporu metabolismu rostlin. Je to směs mikroživin, organických vitamínů, aminokyselin a uhlohydrátových cukrů, které poskytují základní stavební kameny pro bohatý růst, který vyvrcholí úžasnými konečnými výsledky.

Watts dramaticky zvýší rychlost růstu tím, že podpoří procesy spojené s fotosyntézou. Získáte zdravější, huňatější rostliny díky zvýšené fotosyntéze, která také zvyšuje příjem živin.

ATAK zabraňuje a bojuje proti padlí a podporuje zdraví rostlin. U zdravých rostlin je mnohem méně pravděpodobné, že se nakazí nemocemi, pokud jejich imunitní systém funguje správně.

Transport je foliární prostředek, který se po rovnoměrném postřiku přilne k povrchu listů. Byl speciálně navržen tak, aby dodával postřikový roztok do mezofylní vrstvy listů - uvnitř povrchu listu, kde jsou chloroplasty. Transport umožňuje rychlejší růst při rozsvícení silnějších světel - přináší tak lepší absorbování živných roztoků, k lepší fotosyntéze.. Stříká se pouze horní stranu listů, protože Transport funguje pouze v mezofylní vrstvě, kde přijímá fotosyntézu.

Overgrow je přípravek připravený k použití se 4 špičkovými produkty  Rev, Watts, Atak a Transport, smíchané v dokonalém poměru k poskytnutí všech výhod daných foliárů v bezproblémovém aplikačním spreji. Vysoké pH roztoku zase zvyšuje pH povrchu listu a vytváří podmínky, kdy se plísně nemohou uchytit.

Switch obsahuje ingredience, které rychleji stimulují nástup květu, vezmete si zpět ztracený čas a získáte větší počet okvětních míst. Celkově zkrátíte dobu květu o týden. Switch  také zabrání tvorbě samčích částí květů na vašich rostlinách, takže tam nebude žádný pyl, který by oplodnil zbývající samičí části.

Chcete-li se dozvědět víc, tým Growcity si pro Vás připravil i informační video o každém z hnojiv zvlášť !