Poznejte přední firmy trhu pěstitelských potřeb a vybavení či potřeby pro indoor, outdoor, bio nebo hydroponické pěstování: Advanced Hydroponics, Plagron, GIB Lighting, Homebox, Nutriculture, Can Filters, Hesi, Atami, Biobizz, Canna.

PARTNEŘI KVALITNÍHO PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN

Spolupracujeme pouze s osvědčenými a trhem prověřenými producenty a dodavateli zahradnických potřeb a pěstitelského vybavení. Mezi našimi partnery najdete společnosti z celé Evropy. Nabízíme pouze kvalitní potřeby na hydroponické pěstování: hnojiva, substráty, umělé osvětlení na růst i květ, pH&EC měřící přístroje, stany na pěstování v ideálních podmínkách nebo širokou škálu závlahových komponent. Nechybí ani horizontální a vertikální pěstební systémy a další zahradnické vybavení nejen pro indoor pěstování a hydroponii. S nadšením zastupujeme elitní firmy pěstitelského trhu a předvádíme jejich výrobky českým urban growerům.

Neváhejte požádat náš personál o informační letáky, reklamní flyery nebo další prospekty o novinkách od jednotlivých firem.

NEKONEČNÁ VÝSTAVA PRO PĚSTITELE V SHOWROOMECH GROWCITY

V prostorech Growcity může každý návštěvník shlédnout také unikátní prezentace jednotlivých zahraničních společností, našich exkluzivních partnerů. Každý showroom nabízí zpravidla kompletní sortiment dané firmy. Stánky jsou bez stálé obsluhy, ale jsou dostatečně vybaveny reklamními materiály s přímými kontakty na výrobce. Náš profesionální tým určitě zodpoví další případné dotazy.

GROWCITY.CZ - GROWSHOP PRAHA LETŇANY

Navštivte showroomy a ukázky sortimentu těch nejlepších producentů pěstitelských potřeb v growshopu Growcity v pražských Letňanech. Jedinečná prodejna se skladovým prostorem a prezentacemi úspěšných pěstitelských firem je otevřena veřejnosti od pondělí do soboty, od 10 do 18 hodin.

Jste srdečně zváni a vítáni také jménem našich obchodních partnerů. Těšíme se na vaši návštěvu!
                                                                                                                                                                          

    Advanced Hydroponics of Holland   Plagron   ATAMI   Nutriculture

    GIB Lighting   Can Fan and Filters    BioBizz    HESI
     
   Canna    Konoptikum     Sensi Seeds     Fair Seeds        
      Royal Queen Seeds      Paradise SeedsDutch Passion Seedbank    Soft Secrets