GROWCITY.CZ Biggest City in Europe
Příhlásit Zaregistrovat
Košík 0 CZK
0 Položek

Somebody That I Used To Know, Live - Gotye and Kimbra (April 2, Michigan)

Canna

Canna hnojiva, substráty a doplňky pro pěstování rostlin v půdě, substrátu nebo hydroponii. Bio hnojiva Biocanna.Renomovaný producent hnojiv a doplňků Canna sám sebe prezentuje jako kombinaci zdravého rozumu a mimořádného nadšení pro věc. Roky zkušeností, původní inspirace a nejnovější technologie vývoje pěstování rostlin společně tvoří efektivní vzorec, který garantuje každému dosáhnout skvělých výsledků. Vlastní laboratoř, výzkumný komplex a specializovaní vědci denně objasňující tajemství rostlin jsou další zárukou perfektních výsledků.

Substráty a hnojiva Canna jsou vhodné pro každého growera, včetně nezkušených pěstitelů. Užívání celosvětově populárních a špičkových vyživovacích produktů pro rostliny je jednoduché, snadné a nepoškozuje životní prostředí.

Canna – profesionálně, skromně a pečlivě kupředu

Základní dvousložková hnojiva Canna (Hydro, Terra, Coco) jsou určena pro pěstování rostlin v živném roztoku, půdě nebo kokosu. Všechna růstová a květová hnojiva (A+B Vega, Flores, Coco, Terra) jsou vhodná pro většinu pěstebních systémů a způsobů.

Doplňky Canna tvoří obohacující přípravky s výbornou pověstí - rostlinný kořenový stimulátor Rhizotonic, květový stimulátor Canna Boost, enzymatický Cannazym, čistící přípravek D Block a průplachový prostředek Flush.

Pro ekologicky uvědomělé pěstitele a bio zahradníky je připravena komplet řada BioCanna se 100% bio základními hnojivy do půdy a substrátu. Ideální přírodní výživu rostlinám pak dodávají biologické květové a kořenové stimulátory.

Půdní mixy a substráty Canna jsou svou kvalitou a perfektními vlastnostmi (vzdušnost, struktura, výživnost ) právem řazeny mezi nejlepší výrobky na trhu.

Canna je proslulá svým vědeckým přístupem a perfektním know-how. Věnujte proto speciální pozornost manuálům a návodům v sekci Downloads!

Canna produkty

Základní hnojiva Canna - Hnojiva na růst a květ


Doplňky Canna
- Doplňky pro výživu rostlin


Biocanna100% bio hnojiva a substráty


Substráty Canna – půdní mixy, kokos, bio substráty


Pěstební schémata, návody a další důležité informace o produktech Canna najdete v sekci Downloads.

Základní informace o firmě Plagron

Původ: Holandsko
Rok založení: 1979
Homepage Canna
CZ stránka Canna
Kontakt Canna

FAQ

Otázka
Jak pěstovat rostliny s hnojivy a substráty Canna?

Odpověď

Základní informace o produktech firmy Canna a jejich použití při pěstování rostlin najdete níže v sekci Downloads. Kompletní informace o hnojivech, doplňcích a substrátech Canna hledejte na českém webu Canna.