GROWCITY.CZ Biggest City in Europe
Příhlásit Zaregistrovat
Košík 0 CZK
0 Položek
Provoz eshopu a prodejen je bez omezení! Pro bližší informace o provozu v průběhu karantény sledujte speciální stránku.

GIB Lighting

GIB Lighting - předřadníky, výbojky, reflektoryGIB Lighting je německá firma specializující se na umělé osvětlení rostlin v indoor podmínkách. Společnost se orientuje na taková inovativní a technologicky perfektní řešení, která zajistí nejefektivnější a nejhospodárnější osvětlení rostlin.

Hlavními produkty této německé společnosti jsou elektronické předřadníky a sodíkové vysokotlaké výbojky s výkonem 70W, 150W, 400W, 600W, 750W a 1000W. Výbojky GIB Lighting jsou určeny na růstovou a květovou fázi rostlin. Pro ideální osvícení pěstebního prostoru lze využít stínidla Hobby. Všechny výrobky podléhají přísné výrobní kontrole.

Pěstování rostlin pod umělým osvětlením

Umělé osvětlení je nutnou podmínkou bezvadného indoorového pěstování rostlin a plodin. Hlavně v situacích, kdy není možné z nejrůznějších důvodů zajistit dostatečný přirozený svit. Výbojky, resp. celé komplety, se hodí nejen do domácích uzavřených pěstíren a pěstebních stanů, ale též do skleníků nebo folióvníků na přisvícení.

Sortiment a produkty GIB Lighting jsou určeny jak pro drobné zahrádkáře a pěstitele, tak pro komerční zahradnictví a velká zahradní centra. Všude tam, kde potřebujete k pěstovat rostliny pod umělým osvětlením.

Osvětlení rostlin GIB – předřadníky, výbojky, stínidla

Výbojky GIB Lighting komplet na růst a květ, osvětlení pro rostliny.Předřadníky a zdroje  – napájení umělého osvětlení

Výbojky - metalhalidové, sodíkové vysokotlaké výbojky na růst i květ

Stínidla – stínítka, reflektory Hobby pro ideální odraz světla

Příslušenství k osvětlení - náhradní díly

Technologickou charakteristiku a detailní specifikaci všech výrobků GIB Lighting včetně manuálů najdete v sekci Downloads.

Základní informace o firmě GIB Lighting

Původ: Německo
Rok založení:
Homepage GIB Lighting

Bližší informace o produktech najdete na webu GIB Lighting