GROWCITY.CZ Biggest City in Europe
Příhlásit Zaregistrovat
Košík 0 CZK
0 Položek
Provoz eshopu a prodejen je bez omezení! Pro bližší informace o provozu v průběhu karantény sledujte speciální stránku.

HOMEbox

Homeboxy, pěstební stany pro pěstitele.Německá společnost EastSide-Impex se sídlem v Berlíně vyrábí originální pěstební stany, Homeboxy, již od roku 2001. Ačkoliv najdete v současnosti na trhu pěstitelských potřeb několik variant různě kvalitních pěstebních stanů, pravý Homebox je prostě jediný.

Pověstná německá pečlivost a prvotřídní provedení na míru všech domácích zahradníků dělá ze všech homeboxů jednu z nejoblíbenějších pěstitelských potřeb vůbec. Pěstební stany Homebox jsou primárně určeny pro pěstování rostlin v indoor podmínkách, v hydru, kokosu i hlíně. Avšak za určitých podmínek je lze využít i pro pěstování venku.

Nejlepší stany na indoor pěstování

Hlavní výhodou homeboxů je jejich komplexnost vycházející z dlouholetých zkušeností i progresivního vývoje. Pěstební stany jsou ideálním společníkem pro každého indoor pěstitele a urban growera. Sestavení homeboxu zabere pár desítek minut. Komplet postavený stan je lehký, ale současně stabilní a dobře se s ním manipuluje.

Obal je světelně nepropustný i neprodyšný, zároveň se snadno omývá. Vnitřek je pokryt bílou reflexní fólií pro lepší odraz světla. Homeboxy jsou také vybaveny odtahy na ventilátory s pachovým filtrem. Logicky nemůžou chybět ani úchyty na lampy. Díky pevným zipům je přístup do pěstebního prostoru hračka. Vytvoření vlastních pěstebních podmínek a optimálního mikroklima nebylo nikdy snadnější!

Homeboxy jsou využitelné jak pro pěstování rostlin v hlíně nebo substrátu. Většina hydroponických a aeroponických systémů (NFT, Wilma, GrowTool aj.), je s těmito pěstebními stany plně kompatibilní. Stačí jen vybrat vhodný rozměr Homeboxu pro Váš pěstební systém, květináče nebo jiné nádoby.

Rozměry Homeboxů

Doby, kdy pěstební stany měly dva unifikované rozměry, jsou pryč. V současnosti Homebox nabízí širokou škálu rozměrů řad Evolution, Litebox, Modular a GrowLab (30x30x60 cm, 60x60x120 cm nebo 80x80x160 cm, 120x90x180 cm, 100x100x200 cm, 120x120x200 cm, 240x120x200 cm, 200x200x200 cm, 240x240x200 cm, 300x300x200 cm).

Stany na bezpečný urban growing Homebox najdete jak v showroomu v Letňanech, tak na našem eshopu Growcity.cz.

Pěstební stany Homebox Original

Pěstební stan Homebox Evolution, šířka a hloubka 80 cm, výška 160 cm.Homebox Evolutionpěstební stany pro klasické pěstitele

Homebox Liteboxpěstební stany pro spořivé pěstitele

Homebox Modularvariabilní stany pro profesionální pěstitele

Homebox Growlabtepelně izolované stany pro zkušené pěstitele

Cloneboxstan na sazenice, klony, řízky rostlin

Homebox Drynetsušící sítě na rostliny a byliny

Příslušenství k homeboxůmnáhradní díly a příslušenství

Návody, manuály a další informace ke všem výrobkům Homebox najdete v sekci Downloads.

Základní informace o společnosti Homebox

Homebox - pěstební stany - Evolution, Litebox, Growlab, ModularPůvod: Německo
Zaměření: pěstební stany
Homepage Homebox
Facebook Homebox
Youtube Homebox

Kontakt : info (at) homebox.net