GROWCITY.CZ Biggest City in Europe
Příhlásit Zaregistrovat
Košík 0 CZK
0 Položek
Provoz eshopu a prodejen je bez omezení! Pro bližší informace o provozu v průběhu karantény sledujte speciální stránku.

Nutriculture

Hydroponické systémy Nutriculture od roku 1976!Nutriculture, britská společnost je průkopníkem hydroponického pěstování. Založena byla zahradníkem a botanikem Johnem Molyneuxem již v roce 1976. Je nám ctí představit Nutriculture, pionýrskou firmu hydroponie, jako partnera projektu Growcity. Proč jsou systémy od Nutriculture nejlepší a nejoblíbenější?

Aktivní a pasivní Nutriculture systémy

Dosud bylo odborníky z Nutriculture vyvinuto přes čtyřicet aktivních a pasivních systémů určených na hydroponické pěstování rostlin. Mezi produkty, které si získaly navždy nesmrtelnost, patří hlavně geniální NFT (Nutrient Film Technique) systém a na něm založené pěstování v NFT Gro Tank nebo NFT Multi-Duct.

Pěstitelům nabízíme prostřednictvím našeho eshopu Growcity.cz a kamenné prodejny také aktivní aeroponický systém Amazon nebo pasivní hydroponické systémy Quadgrow a Octogrow. Potřeby pro pěstitele od Nutriculture jsou vhodné pro indoor i outdoor pěstitelství.

Hydroponické systémy od roku 1976

Maximální respekt za to, že se společnost Nutriculture věnuje potřebám na hydroponické pěstování nepřetržitě téměř 40 let! Jako první na světě zahájila prodej hydrosystémů a vybavení běžným pěstitelům a zahradníkům. Renomé jejích výrobků a spokojenost zákazníků z celého světa je tím nejlepším vysvědčením.

Nutriculture produkty

Gro TankNFT účinný pěstební systém


Multi-DuctsNFT do dlouhého, nízkého prostoru


Flo-Grohydroponický systém


Amazonaktivní aeroponický systém


Quadgrow & Octogrowpasivní hydroponické systémyKompletní návody a manuály k použití všech hydroponických systémů Nutriculture najdete v záložce Downloads.


Základní informace o společnosti Nutriculture

Původ: Velká Británie
Zaměření: vybavení a potřeby na hydroponické pěstování rostlin
Homepage Nutriculture
Česká stránka Nutriculture
Facebook Nutriculture
Youtube Nutriculture
Kontakt

FAQ

Otázka
Jaký Nutriculture systém si vybrat?

Odpověď

Aktivní hydroponický systém

Tyto hydroponické systémy jsou založeny na aktivním "vhánění" živin do kořenů. Čerpadlo zajišťuje pohyb živin, kořeny rostlin mají neustále přístup do zálivky a ke kyslíku.
NFT Gro Tank, NFT Multi Ducts, NFT Larger Multi Ducts

Pasivní hydroponický systém

Pasivní hydroponické systémy nevyužívají čerpadlo, ani žádný jiný aktivní způsob vyživování. Živiny se dostávají do rostlin pomocí kapilárních prvků substrátu kolem kořenů.
Systémy Octogrow a Quadgrow

Aeroponický systém

Aeroponický systém je založen na rozprašování živinného roztoku na kořeny. Kořeny rostlin tak mají maximální přísun kyslíku. Rostliny jsou zavěšeny bez jakéhokoliv substrátu. Prostorově úsporný systém pěstování rostlin.
Aeroponická řízkovnice, Amazon

Otázka
Kde sehnat další informace o hydroponických systémech Nutriculture?

Odpověď