ADVANCED HYDROPONICS OF HOLLAND


Advanced Hydroponics of Holland je prémiová značka biominerálních hnojiv a doplňků. Hnojiva AH jsou úspěšná nejen při hydroponickém pěstování, ale lze je využít také při indoor či outdoor pěstování v půdním mixu nebo substrátu. Hnojiva Advanced Hydroponics byla vyvinuta na základě více jak 25 letých pěstitelských zkušeností předními holandskými experty a vědeckými kapacitami.

Použité suroviny nejvyšší kvality a přísně kontrolovaná výroba zaručují kvalitu výsledného produktu. Hnojiva Advanced Hydroponics jsou vhodná pro všechny typy hydroponických systémů, do kokosových substrátů ale zároveň i do půdy a půdních mixů.

Holandská „Áháčka“ jsou díky své spolehlivosti dlouhodobě velmi oblíbeným produktem také na českém trhu zahradnických potřeb a pěstitelského vybavení.

BIOMINERÁLNÍ HNOJIVA NA RŮST A KVĚT

Základní řada Dutch formula obsahuje tři základní hnojiva pro indoor pěstování. Třísložková řada (Grow, Bloom, Micro) se používá v průběhu růstu vždy společně. Další výživu a stimul pro kvalitní výsledek dodávají rostlinám doplňky z řady Advanced Natural Power.

Kořenový stimulátor Root Stimulator, akcelerátor růstu a květu Growth/Bloom Excellerator, enzymy Enzymes a Final Solution s čistícími účinky zajišťují nadstandardní péči každé, nejen hydroponicky pěstované, rostlině.




HNOJIVA, DOPLŇKY A PĚSTEBNÍ SYSTÉM ADVANCED HYDROPONICS

  • AH Dutch Formula – základní hnojiva
  • AH Advanced Natural Power – doplňky, aditiva
  • Advanced Hydroponics Aquasystém – hydroponický systém

Ideální dávkování najdete v pěstebních schématech v sekci Downloads.



Zobrazit veškerý sortiment od AH