O nás

GROWCITY.CZ - POTŘEBY A VYBAVENÍ NEJEN PRO HYDROPONICKÉ PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN 

Hledáte kvalitní zahrádkářské potřeby pro pěstitele, zahradníky a growery? Chybí vám dostatečný výběr vybavení na hydroponické, indoor, outdoor nebo bio pěstování rostlin? Zajímá vás široká nabídka pěstitelských top produktů dostupná jak na eshopu, tak v kamenné prodejně? Potřebujete osvědčená hnojiva a substráty, spolehlivé osvětlení, efektivní vzduchotechniku, účinné zvlhčovače, přesné měřící přístroje, prověřené pěstební systémy nebo třeba jen přípravky proti škůdcům?

Vy jste ještě nenavštívili více jak rok nový head & grow shop Praha Letňany? Tak to rychle napravte!

PĚSTITELSKÉ POTŘEBY PRO INDOOR, OUTDOOR, BIO PĚSTOVÁNÍ A HYDROPONII - OBCHOD, ESHOP, SHOWROOM 

Zahradní centrum Growcity.cz je největší pěstitelská nákupní galerie ve střední Evropě. V úžasné industriální budově bývalé továrny Letov v pražských Letňanech nabízí grow shop Growcity na ploše přes 3500 m2 prezentační showroomy předních značek pěstitelského vybavení a zahradkářských potřeb. Pražský growshop Growcity.cz funguje samozřejmě také jako eshop a nově i headshop. Pro zahradníky a pěstitele je neustále připraveno téměř 5000 položek k okamžitému maloobchodnímu i velkoobchodnímu odběru.

HNOJIVA - ADVANCED HYDROPONICS, PLAGRON, HESI, ATAMI, CANNA, BIOBIZZ A DALŠÍ

Minerální, bio, jednoduchá i vícesložková hnojiva na kořen, růst a květ. Růstové a kořenové stimulátory, květové boostery a další výživné doplňky pro ideální vývoj rostlin od Advanced Hydroponics of Holland, Plagron, Hesi, Atami, Biobizz, Canna a dalších producentů hnojiv.

PĚSTEBNÍ SUBSTRÁTY - KOSTKY, ROHOŽE, PŮDNÍ MIXY, KOKOS, KERAMZIT, PERLIT

Inertní média, sadbovací kostky a pěstební rohože Grodan, půdní mixy a kokosové substráty Canna, Atami, Plagron, Biobizz, Cocostar. Perlit, keramzit, půdní doplňky a obohacovače pro nejkvalitnější podmínky všech pěstovaných rostlin.

OSVĚTLENÍ - PŘEDŘADNÍKY, VÝBOJKY, ZÁŘIVKY, LAMPY, STÍNIDLA, ÚSPORKY, ROZVADĚČE

Předřadníky a sodíkové nebo metalhalidové výbojky 70W, 150W, 400W, 600W, 750W, 1000W; zářivky a armatury, komplet lampy, germicidní světla, horizontálně pojízdné lightraily, stínidla Hobby, Cooltube, Powerlux a Waveflector, tepelné štíty, úsporné lampy, elektro spínače a rozvaděče.

VZDUCHOTECHNIKA - VENTILÁTORY, VĚTRÁKY, PACHOVÉ FILTRY, VENTILAČNÍ POTRUBÍ

Plastové a kovové ventilátory Ruck, Prima Klima, Torino pro dostatečnou cirkulaci vzduchu, regulace na ventilátory pro ideální nastavení, kvalitní uhlíkové filtry pro nulový zápach, multifunkční flexa jako ideální a cenově přijatelné ventilační potrubí, zaboxované ventilátory typu ulita pro maximálně tichý chod.

MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE - MĚŘENÍ PH/EC, KALIBRAČNÍ ROZTOKY

Měřící přístroje od Adwa, Essential, Sharp, Salinger a Mack, Milwaukee pro přesné měření pH a EC ve vodě nebo v půdě. Kalibrační, čistící a udržovací roztoky.

TEPLOTA A VLHKOST - TOPENÍ, TERMO VYBAVENÍ, ZVLHČOVAČE

Kombinované měření teploty a vlhkosti. Účinná topení do vody, topné podložky a termodeky pro maximální pohodlí vašich rostlin a bylinek. Ultrazvukové zvlhčovače pro dostatek vlhkosti.

HYDROPONICKÉ SYSTÉMY - NFT, WILMA, AUTO TOP UP, GROW TOOL, AMAZON, OCTOGROW, AQUASYSTEM A DALŠÍ

Luxusní a efektivní hydroponické systémy Atami Wilma, Aquasystem, NFT, Auto Top Up, Flo Gro, Octogrow, Quadgrow pro pěstování rostlin v živném roztoku. Elitní vertikální systém PI Rack. Vybavení pro aeroponické pěstování v podobě aeroponické řízkovnice, Amazon system nebo Grow Tool.

HOMEBOXY - HOMEBOX EVOLUTION, MODULAR, GROWLAB, LITEBOX

Vysoce ceněné, léty osvědčené a jednoduše zkonstruovatelné pěstební stany v řadách Homebox Evolution, Homebox Litebox, Homebox Modular, Homebox Growlab pro maximální zážitek z indoor pěstování.

DARKBOXY - DARK STREET, DARK ROOM

Jednoduché pěstební stany Dark Street a Dark Room pro nerušené pěstování v domácích podmínkách.

ÚPRAVA VODY - PH PLUS/MINUS

Koncentrované roztoky na úpravu vody pH plus a pH minus na růst a květ.

ZAVLAŽOVÁNÍ - TLAKOVÁ ZÁVLAHA, MIKROKAPILÁRY, ČERPADLA, FILTRACE

Zavlažovací systémy, mikrokapilární rozvod vody a živin, tlaková závlaha Netafim, čerpadla a čerpadýlka, zařízení na filtraci vody. Rozprašovače a rozstřikovače na zavlažování listů.

KLONOVÁNÍ - SADBOVAČE, SADBOVACÍ TABLETY, SKLENÍKY, JUMBO PROPAGATOR, STIMULAX, CLONEX, ROOT IT

Vybavení na klonování a množení rostlin - sadbovače, sadbovací tablety Jiffy, mini skleníky, vyhřívané skleníky, Jumbo Propagator, kořenový stimulátor Stimulax, Clonex, Root It.

OCHRANA ROSTLIN - OCHRANA PROTI ŠKŮDCŮM A PLÍSNÍM

Ochrana rostlin před škůdci a proti plísním - Previcur, Ridomil, Acrobat, Dithane, Mospilan, Neudomuck, Pirimor, Vermitec. Bio ochrana a signální lepové desky.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PĚSTITELE - FÓLIE, KVĚTINÁČE, EBB&FLOW, IONIZÁTORY, ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY A DALŠÍ PĚSTITELSKÉ POTŘEBY

Důležité příslušenství a další potřeby pro pěstitele. Zahradnické fólie, pěstební nádoby, květináče, truhlíky, jiné pěstební nádoby, napouštěcí stoly EBB&Flow, ionizátory, čistící prostředky, přístroje na sklizeň, nástroje na sušení a uchycení rostlin.

GROWCITY - NEJVĚTŠÍ GROWSHOP V ČR!

Prostory skladu a kamenné prodejny jsou vhodně doplněny reprezentativními showroomy a ukázkami konkrétních výrobků či celých produktových řad. Slušný informační servis je zajištěn v podobě mnoha užitečných a reklamních materiálů u většiny reklamních partnerů. O vaši maximální spokojenost se postará náš profesionální personál. Nezapomeňte, že parkovat můžete v těsné blízkosti Growcity, přímo v areálu Letov Letňany.