AgroBio INPORO Microcat Flic 10ml
Kód: 30339/10MSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Rostlinný biostimulant pro postřik okrasných rostlin, dřevin, keřů, zeleniny, ovocných stromů, révy vinné i rostlin pěstovaných ve skleníku. Hodí se ve chvíli, kdy je potřeba podpořit odolnost porostu a zároveň doplnit draslík bez dusíku, síranu a chloridu.
Využívá se také jako pomocný rostlinný přípravek při výskytu molice skleníkové, mery, makadlovky (tuta absoluta) nebo housenek motýlů, například zavíječe zimostrázového a běláska.
Jak působí
Přípravek obsahuje draslík K (6 %) ve formě draselného mýdla, má pH 11-11,5 a je doplněn o extrakt ze stromu Quassia Amara (hořkoň obecná). Slouží jako rostlinný biostimulant a zároveň jako doplnění draslíku rostlinám.
Použití a dávkování
Aplikuje se postřikem na rostliny v dávce 15-30 ml / 10 l vody / 100 m2. Je určen pro všechny plodiny, včetně zeleniny, bylinek, okrasných rostlin a dřevin, keřů, živých plotů, ovocných stromů a keřů, révy vinné i rostlin ve sklenících a foliovnících.
Parametry
- Draslík K: 6 %
- Forma draslíku: draselné mýdlo
- pH: 11-11,5
- Dávka: 15-30 ml / 10 l vody / 100 m2
Na co si dát pozor
- Nejedná se o přípravek na ochranu rostlin. Zdroj výslovně uvádí, že jde o rostlinný biostimulant.
- Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Tato informace je součástí upozornění výrobce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Insekticidy |
|---|---|
| PFHGX: | Levné, Nejprodávanější, Doporučené, Kvalitní, Značkové, Základní |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
