JUNGLE Garden G3 - rajčata, papriky (plod) 5l
Kód: 17204/5LSouvisející produkty
Detailní popis produktu
JUNGLE Garden G3 je dvousložkové hnojivo určené pro rajčata a papriky ve fázi plodu. Hodí se pro pěstování v hydroponii i v různých pěstebních médiích, například v rockwoolu, kokosu nebo substrátu.
Vždy se používá společně se složkou BASE. Díky jednoduchému dávkování se s ním snadno přechází mezi jednotlivými vegetačními fázemi.
Čím produkt pomáhá
Složení je nastavené pro růst rostlin a následnou tvorbu plodů. Současně podporuje příjem živin a obsahuje přírodní zdroj cytokininů, které zvyšují výnos.
Součástí jsou také potřebné stopové prvky v plné chelátované formě a ve správném vzájemném poměru. Hnojivo je vyrobené z vysoce čistých vstupních látek.
Použití a dávkování
Jungle Garden Base se dávkuje v poměru 20 ml na 10 litrů vody. Jungle Garden G3 se dávkuje v poměru 50 ml na 10 litrů zálivky.
Trvanlivost připravené zálivky je přibližně jeden měsíc, pokud je uchovaná v nádobě bez přístupu světla a při teplotě do 22°C.
Skladování a stabilita
Koncentrát skladujte v chladu, bez přímého světla a chraňte před mrazem. Trvanlivost koncentrátu je minimálně 18 měsíců.
Novou dávku hnojiva nemíchejte do zbytků staré zálivky.
Parametry
- Určení: rajčata a papriky ve fázi plodu
- Použití: hydroponické systémy, rockwool, kokos, substrát
- Dávkování Jungle Garden Base: 20 ml na 10 litrů vody
- Dávkování Jungle Garden G3: 50 ml na 10 litrů zálivky
- Trvanlivost připravené zálivky: přibližně jeden měsíc
- Teplota skladování zálivky: do 22°C
- Trvanlivost koncentrátu: minimálně 18 měsíců
Na co si dát pozor
- Složka G3 se používá vždy se složkou BASE. Samostatně není určená pro použití podle popisu produktu.
- Novou dávku nemíchejte do zbytků staré zálivky. Zdroj výslovně uvádí, že se tím nemá pokračovat.
- Koncentrát chraňte před mrazem a přímým světlem. Pro skladování je vyžadované chladné a tmavé místo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hnojiva JUNGLE Garden |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.03 kg |
| EAN: | 745114463593 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
