Plagron Alga Bloom 10l

Kód: 2089/10L
Neohodnoceno
2 599 Kč 2 147,93 Kč bez DPH Měrná cena:
Skladem
Můžeme doručit do:
5.8.2026
Plagron Alga Bloom je hnojivo pro květovou fázi rostlin. Dávkuje se 4 ml na 1 l vody a používá se na půdu i půdní substráty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plagron Alga Bloom je tekuté organominerální hnojivo určené pro květovou fázi rostlin. Hodí se pro pěstování v půdě a půdních substrátech, a to jak v indooru, tak venku.

V praxi řeší hlavně výživu v době květu: dodává vyvážený poměr živin, aminokyseliny, hořčík, síru, vápník i stopové prvky, které rostlina snadno přijímá. Současně podporuje tvorbu květů, přirozenou tvorbu chlorofylu a celkovou odolnost rostlin.

Čím produkt pomáhá

  • Podpora kvetení. Poměr fosforu a draslíku pomáhá tvorbě silných květů a pevných plodů.
  • Výživa v době květu. Složení s aminokyselinami a stopovými prvky je navržené pro snadné vstřebávání živin.
  • Odolnost rostlin. Aktivní látky z mořských řas podporují přirozenou obranyschopnost vůči stresu a chorobám.
  • Půdní život. Hnojivo podporuje užitečný půdní život a tím i dostupnost živin pro kořeny.

Použití a dávkování

Pro růstovou fázi se má používat Plagron Alga Grow. Jakmile rostliny začnou kvést, přechází se na Alga Bloom a aplikuje se po celou dobu květu.

Hnojivo se míchá v dávce maximálně 4 ml na 1 litr vody, tedy v poměru 1:250. Roztok se používá zálivkou při každém zalévání a připravený roztok je vhodné spotřebovat do 24 hodin.

Pro podporu zakořenění na začátku cyklu lze přidat Power Roots. Chuť a aroma sklizně může během celého cyklu doplnit Sugar Royal. Pro kombinaci s doplňkem určeným k maximalizaci výnosu v květu je uveden Plagron Green Sensation.

Hnojivo se používá na povrch substrátu zálivkou. Je vhodné také pro přihnojování sazenic chmele v období květu a pro hnojení stromkových kvetoucích okrasných rostlin, jako jsou ibišek, fuchsie a hortenzie, v období září až říjen.

Parametry

  • Typ hnojiva: 100% organické (BIO)
  • Fáze pěstování: Květ
  • Složení: Extrakt z mořských řas, aminokyseliny, stopové prvky
  • NPK poměr: 3-2-5
  • Použití: Půda a půdní substráty (indoor i outdoor)
  • Dávkování: 4 ml / 1 l vody

Na co si dát pozor

  • Není vhodné pro hydroponické kapilárové závlahové systémy. Výrobce uvádí použití výhradně pro půdu a půdní substráty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Základní hnojiva – Plagron
Hmotnost: 12.73 kg
EAN: 8718104122406
Fáze: květ
Pěstební styl: zemina
PFHGX: Levné, Nejprodávanější, Doporučené, Kvalitní, Značkové, Základní, Outdoor, Indoor
Použití: základní hnojiva, NPK

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů